Nowi członkowie

W grudniu 2022 r. i styczniu br. do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności dołączyły trzy nowe podmioty, tj. Cardina sp. z o.o., mElements S.A. oraz Fincard sp. z o.o. Jesteśmy przekonani, że będzie to istotne wzmocnienie dla samej organizacji, jak i podmiotów, które do nas dołączyły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opisy działalności

Cardina sp. z o.o. jest Krajową Instytucją Płatniczą oferującą pozabankową kartę kredytową.

Strona internetowa: https://cardina.pl/

mElements to spółka z Grupy mBanku, która wychodzi naprzeciw potrzebom rynku digital commerce. mElements tworzy produkty z obszaru płatności digital commerce, kredytowania on-line, checkout, API Banking, eID oraz Cloud, których celem są poprawa doświadczenia zakupowego konsumenta, wzrost konwersji koszyka czy rozwiązanie problemów związanych z wydajnością procesów płatności i checkout wśród największych sprzedawców na rynku. Głównym produktem mElements jest integrator płatności Paynow – pierwsza bramka płatności w Polsce, wykorzystująca rozwiązania chmurowe. Dzięki temu rozwiązaniu transakcje są dokonywane szybko, a pieniądze od razu trafiają na konto sprzedawcy w mBanku. Usługa została stworzona dbając o doświadczenia kupujących online, sprzedawców oraz deweloperów.

Strona internetowa: https://www.melements.pl/

Fincard sp. z o.o. jest małą instytucją płatniczą. Fincard sp. z o.o. jest częścią łotewskiej grupy FINNO. Od 2011 roku FINNO działa na polskim rynku pod marką „Net Credit” oferując klientom możliwość uzyskania finansowania w formie kredytu konsumenckiego. W maju 2022 roku Fincard sp. z o.o. wprowadziła na rynek swój produkt w postaci wirtualnej karty kredytowej w ramach systemu kart płatniczych Mastercard. Wirtualna karta kredytowa wydawana przez Fincard pod marką „Net Credit” to nowoczesne rozwiązanie dla naszych Klientów, które daje dostęp do dodatkowych środków i różne możliwości korzystania z udostępnionego limitu.  W ramach świadczonych usług płatniczych, oprócz wydawania kart i udostępniania limitu kredytowego stanowiącego kredyt płatniczy, Fincard umożliwia Klientom dokonywanie przelewów z rachunku karty na indywidualny rachunek bankowy Klienci mogą również dodać wirtualną kartę kredytową Net Credit do e-portfeli GooglePay i ApplePay, aby dokonywać wypłat z bankomatów oraz płatności w terminalach płatniczych/POS. 

Strona www: https://netcredit.pl/

Kategoria: Aktualności • 2023-02-01